ZWEM- & WATERPOLOVERENIGING Nijkerk

header09.jpg

Instagram pagina Zwem- en Waterpolovereniging NijkerkFacebook pagina Zwem- en Waterpolovereniging NijkerkTwitter pagina  Zwem- en Waterpolovereniging Nijkerk

 
Datum Thuispl Uitploeg W-officials    
           
13-01 Coordinator  Evan      
19:50 Flevo H3 Zignea H1 Evert Ad Matthijs
           
20-01 Coordinatie Jan en Sebastiaan      
18:30 Flevo J-11 Polar Bears EG1 Rogier Jasper Taco+
19:10 Flevo Da1 de Rijn Da2 Rogier Jasper Taco
20:00 Flevo H2 Proteus H2 Charlotte Melissa Margrita
           
27-01 Coordinatie Storm & Christijn      
17:00 Flevo J-13 de Eerste Kolk DG1 Rogier Tim Remy+
17:45 Flevo J-15 DWK CG1 Rogier Tim  
           
03-02 Coordinatie Eva en Lara      
18:30 Flevo J-11 Nunspeet EG1 Goos Marco Hans+
19:10 Flevo Da1 Hydrofiel Da1 Goos Marco Hans
20:00 Flevo H3 Swol H5 Magrita Charlotte Marjolein
           
10-02 Coordinatie  Jelle W.      
18:00 Flevo J-11 Swol EG1 Jurjen Robert Roel+
18:40 Flevo J-15 Nunspeet CG1 Jurjen Robert Roel
19:30 Flevo H1 Woelwaters H1 Arnout Jasper Gerben
           
02-03 Coordinatie  Jelmer      
18:25 Flevo J-13 Polar Bears DG1 Ingmar Ad Mark+
19:10 Flevo J-15 Octopus CG1 Ingmar Ad  
20:00 Flevo H1 ZEW-Triton H1 Kees Jelle G. Henno
           
09-03 Coordinatie  Ruben en Dennis      
18:45 Flevo J-17 Polar Bears / VZC Jette Vera Thalia
19:35 Flevo H3 Aquapoldro H4 Jette Vera Thalia
20:25 Flevo H2 ZEW-Triton H2 Corne Alwin Kees
21:25 Flevo Da1 Houtrib/Deltasteur Corne Alwin Kees
           
16-03 Coordinatie  Jan en Sebastiaan      
18:05 Flevo J-13 Swol DG1 Ivar Matthijs Jelle W+
18:50 Flevo H2 de Grunte H2 Ivar Matthijs Jelle W
19:40 Flevo H1 De Houtrib H1 Arnout Mike Jasper
           
23-03 Coordinatie  Margrita en Guus      
18:00 Flevo J-11 Aquapoldro EG1 Josée Margrita Jette+
18:40 Flevo J-13 Polar Bears DG2 Josée Margrita  
19:25 Flevo J-17 Nunspeet BG1 Jette Josée Margrita
           
           
06-04 Coordinatie Storm & Christijn      
17:00 Flevo J-11 Polar Bears EG1 Remy Taco Hans+
17:40 Flevo J-17 De Rijn/RZC BG1 Goos Rogier Heimar
18:30 Flevo H2 Octopus H1 Charlotte Leonie Miranda
19:20 Flevo H3 Polar Bears H5 Wouter Jelmer Richard
20:10 Flevo Da1 DWK Da2 Wouter Evert Richard
21:00 Flevo H1 Aquapoldro H1 Alwin Jelle G. Miranda
           
13-04 Coordinatie  Evert      
19:00 Flevo J-11 Swol EG1 Jurjen Evert Mark+
19:40 Flevo J13 Aqua-Novio DG1 Jurjen Evert Mark+
           
20-04 Coordinatie  Eva en Nora      
18:00 Flevo J-17 Octopus BG1 Evert Richard Ad
18:50 Flevo H3 Octopus H2 Ingmar Jelmer Mark
19:40 Flevo Da1 Proteus Da2 Roel Wouter Robert
20:30 Flevo H1 Deltasteur H1 Melissa Marjolein Charlotte
           
 + achter je naam betekend dat je Spelleider bent
 
Link naar PDF versie van het W-official Rooster (jan - mei 2024)
Instructie / taken voor spelleider - coordinatie & - w-officials (2024) - link document
 

We gebruiken sinds seizoen 2016-2017 DWF:

Meer info over het DWF Digitaal Wedstrijd Formulier

DWF - Werkinstructie (zie pag 8 - 19)

DWF - Aanvullende Tips